Chceš být Sb?Klik na obrázek ;)


Naštvaná Lee... a malá otázečka ...

22. dubna 2014 v 20:02 | Lee

Vesele jsem si projížděla skupinu "Otaku-bereme vše co je Japonské " na facebooku,v této skupině jsem(teď už opravdu jen z tohoto důvodu),protože se ráda koukám na výtvory ostatních, jsem našla tohle. Potěšilo mě to,protože i přes chyby,kterých sama nasekám dost , jsem s ní souhlasila. O to víc mě zamrzeli komentáře pod tímto článkem..... mám ve zvyku vše vidět růžově,zalité duhous poskakujícími skřítky kolem,ale i na mě poslední dobou dolehla tíseň z toho jak se k sobě ostatní chovají.....vidím to každý den...ve škole,doma,na Tržnici,všude. Pořád jsem se snažila uchylovat k tomu,že alespoň otaku se k sobě chovají hezky.....teď už,ale ani to není pravda.....možná jsem přecitlivělá a dělám z komára velblouda,alenení na tom trochu pravdy? Jaký je váš názor? Vidíte to stejně nebo máte jiný názor?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lost Bloody Rose Lost Bloody Rose | Web | 22. dubna 2014 v 21:01 | Reagovat

Jo :) Taky se stává :) Že lidi k sobě nejsou moc hodní atd.. :) Ale co.. Závist je prostě závist :)
Já, ani nikdo jiný, by nemohl říci, že v životě na nikoho nežárlil :)
A stím kopírování :) To se zase dotáváme k žárlivosti :))
Mno, ale taky mě to štve :) Já se tedy straním lidem, kteří ke mně mají nějaké připomínky a urážky a přitom mě nepoznali :) No hold někdo takový je :)
Občas se mi i stává, že mi bedzůvodně napíšou Děvko.. :) A když se jim zeptám jak na to přišli tak mi jednoduše odpoví... Podle fotek.. :) Což mi přijde, že je zase čirá závist :)
Já si vážím lidí, kteří jsou upřímní a prostě nic nehrajou a v nich hledám kamarády a s ními ráda trávím čas.. :)
Jednoduše... Lidi si čím dál tím více vyskakují :) A takové to pomáhán atd... To už je mimo ligu :))

2 Ája Ája | Web | 24. dubna 2014 v 0:15 | Reagovat

Na jednu stranu tě chápu - taky mě mrzí, když někdo nedocení to, s čím jsme se dlouho dělala a jen držkuje, aniž by to zkusil sám, ale na druhou stranu - kritika motivuje, když je něco špatně a ty v tom chceš být fakt dobrá, tak tě to nakopne udělat pro to ještě víc a zdokonalit se... no anebo tě to odradí úplně. Myslím, že kritika ve správné míře zase tolik uškodit nemůže, ale je fakt, že dnes se snáší vlna kritiky na všechno a všechny, víc než chvála.

A ten příspěvek jsem na FB taky četla a možná se mi i líbil, jen bych teda nesouhlasila s tím, že otaku a Japonci jsou mírumilovný :D. Nevím, kde to dotyčná sebrala, ale Japonci moc tolerantní nejsou, ve své zemi nesnesou cizince (pokud tam chceš bydlet nebo pracovat), svůj národ považují za nejlepší a ostatní jsou pro ně podřadní a otaku... tím se může stát kdokoliv, nikde jsem neslyšela, že by otaku měl být hodný a mírumilovný. Někde jsem dokonce slyšela, že původní význam otaku je ,,závislák na počítači a hrách". Tím nechci vůbec autora toho příspěvku urážet, jak říkám, myslím, že jsem to i lajkla, protože lidi se k sobě dneska fakt chovají hnusně. S tím naprosto souhlasím.

3 Tayusha - はたけ多代 Tayusha - はたけ多代 | Web | 24. dubna 2014 v 18:57 | Reagovat

No.. Je pravda, že..
Opravdu mi vadí, jak po sobě Otaku štěkají, a obviňují se úplně ze všeho. (Já vím, že Otaku je spíše název pro člověka který je anime naprosto posedlý, ale jak jinak nazvat jedním slovem člověka, který má rád anime? Proto používám Otaku.) Ale co se týče, jak to vidí tato dívčina - Nu, můj názor se trošku liší. Nemám ráda když jsou na sebe lidé zlý, ať už jsou nebo nejsou Otaku. Ale hlavně kvůli tomu jaký postoj má svět k nám kteří sledujeme anime, jsem čekala, že budeme více sjednocení a nápomocní jeden druhého. Jak všichni Otaku hrdě tvrdí "Jsme Otaku rodina." Dobijeme svět! Tahle myšlenka se mi moc líbí, ale není pravda, že Otaku musí být hodný a mít všechny rád. To do náplně být Otaku nespadá. Ale bylo by úžasné kdyby, takoví jací jsou ti "Mírumilovní" Otaku, byl každý. Třeba by konečně nastalo období "ráje", nebo jak to chceme nazvat. Nenávisti už bylo dost, ne?

4 ~•Kaisoul.. ~•Kaisoul.. | Web | 25. dubna 2014 v 16:17 | Reagovat

Nápodobně. a souhlasím sice oteku nejsem ale nedávno jsem narazíla na něco podobného. a pokud bych mohla .. ráda bych sji zkopírovala tenhle ruyvek a přidala na svém blogu aby se šířilo dál neboť to je vážně nadherný .) toto :) Mimochodem  máš moc krásný blog.

5 Aya Evans Aya Evans | Web | 25. dubna 2014 v 23:25 | Reagovat

Taky jsem měla to štěstí vidět tento originální příspěvek... Nevím, v kolika "otaku" skupnách jsi součástí, ale já už jsem se dočetla spoustu věcí a žádná z nich není moc pěkná. Promiň, ale v tomto jsi dost naivní. Fakt je ten, že většina otaku v otaku skupinách na Fb jsou dost zlí, útoční, nepřátelští a možná i hateři. V jistých ohledech jim to nemám za zlé, ale už je prostě úplně normální, že nikomu neumí opovědět slušně, kdo tam napíše poprve, a umí ho úplně vyděsit. Já jsem teda nikdy nic nikam nenapsala, stačí mi to číst. Myslím si, že jako komunita spolu umíme vycházet jen tady na blogu, protože jsme menšina a tak nějak se už známe, otrkáváme se mezi sebou...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama